2025 június 30. hétfő
A Mi kisvárosunk
Nincs találat
View All Result
  • Főoldal
  • Hétköznapjaink
  • Környezetünk
  • Lélek-melengető
  • Portrék
  • Galéria
  • Vájt fül
A Mi kisvárosunk
Kezdőlap Egyéb kategória

Budakeszi a magasból, ahogyan még soha nem láttuk. András Márton légi felvételei

szerző: admin
2017.12.03.
kategória: Egyéb kategória
img_4855
Megosztás a Facebookon

23 légi felvételt láthatnak olvasóink, melyeket a Budakeszin élő fotós http://martonandras.format.com/contact, András Márton készített egy Budaörsről felszálló kis motoros repülőgépről, 2015 őszén. 

23 légi felvételt láthatnak olvasóink, melyeket a Budakeszin élő fotós http://martonandras.format.com/contact, András Márton készített egy Budaörsről felszálló kis motoros repülőgépről, 2015 őszén. Elmondása szerint, azon a napon nem volt éppen ideális az időjárás egy fotós számára, ezért némelyik kép egy kissé tejesre sikeredett.

A felvételeken városunk több jellegzetes részét is láthatják az olvasók.

A Fő utat több helyen is, a temetőt a körforgalommal, a sportpályát, a budakeszi vitorlázó repteret, a József A. utca és Márity utca kereszteződését, a Barackos házait, a Telkire vezető utat, a Meggyes-Darányban induló építkezéseket, és így tovább. Lehet böngészni, jó kis kaland.

Egy sajátos felfedezést is lehet tenni. Az egyik képen jól látható – a János hegy kilátójától jobbra – a parlament. A Duna vonalát figyelembe véve – arra merőlegesen – Budakeszit egy csaknem egyenes vonal köti össze az épülettel légvonalban, derékszöget alkotva a parlament épületével.

A cikkben említett 23 fotó nagyobb méretben is látható a GALÉRIÁBAN.

Előző cikk

Beindult a budakeszi műjégpályán a nagyüzem

Következő cikk

Budakeszi Portrék. Brückner István társával – kolbaszaruhaz.hu néven – webáruházat működtet. Kézműves kolbászok és szalámik az ország minden részéből

Következő cikk
dsc_0017_2

Budakeszi Portrék. Brückner István társával - kolbaszaruhaz.hu néven - webáruházat működtet. Kézműves kolbászok és szalámik az ország minden részéből

Ajánlott

img_9645-2

A budakeszi Gyerekköztársaság Egyesület kilépett a gyermeknap szervezéséből. Ez a „Városi Gyermeknap” már nem a mi „csendes” gyermeknapunk. (+VIDEÓ)

10 év ago
viewer

Szent Karácsony. Tófalvi Erzsébet Tofi verse

11 év ago
86001a

Elhunyt Ferrari Violetta, az 50-es évek legnépszerűbb filmsztárja, a 2 X 2 néha 5 főszereplője, Budaörs díszpolgára

11 év ago
image1_3

Lesz LIDL Budakeszin! A cég szóvívője válaszolt az amikisvarosunk.hu kérdésére

7 év ago

Kategóriák

  • Egyéb kategória
  • Galéria
  • Gasztrokeszi
  • Hétköznapjaink
  • Interjúk
  • Környezetünk
  • Lélek-melengető
  • Portrék
  • Természetfotósok
  • Vájt fül

Címkék

cba környezetvédelem Széll Kálmán tér uszoda álomvölgy
A Mi kisvárosunk

Budakeszi Családi Magazin Budakesziről, budakeszieknek

Follow us on social media:

Legújabb hírek

  • Szétesett a 22-es buszmegállóból a budakeszi LIDL-hez vezető lépcsőkorlát! 2025.05.12.
  • Szétesett a 22-es buszmegállóból a budakeszi LIDL-hez vezető lépcsőkorlát! 2025.05.08.
  • (nincs cím) 2025.05.08.

Kategóriák

  • Egyéb kategória
  • Galéria
  • Gasztrokeszi
  • Hétköznapjaink
  • Interjúk
  • Környezetünk
  • Lélek-melengető
  • Portrék
  • Természetfotósok
  • Vájt fül

© 2020 A MI kisvárosunk - Minden jog fenntartva!

Nincs találat
View All Result
  • Home
  • Környezetünk
  • Gasztrokeszi
  • Interjúk
  • Hétköznapjaink
  • Lélek-melengető
  • Vájt fül
  • Természetfotósok
  • Civilek, Lokálpatrióták
  • Családok völgye

© 2020 A MI kisvárosunk - Minden jog fenntartva!