2025 május 18. vasárnap
A Mi kisvárosunk
Nincs találat
View All Result
  • Főoldal
  • Hétköznapjaink
  • Környezetünk
  • Lélek-melengető
  • Portrék
  • Galéria
  • Vájt fül
A Mi kisvárosunk
Kezdőlap Egyéb kategória

X. Ridikül Szalon Budakeszin. Egy népszerű színésznő és a Ridikül dalának énekesnője a vendégek (+Videó)

szerző: admin
2015.06.09.
kategória: Egyéb kategória
export
Megosztás a Facebookon
Tóth Enikővel, a Madách Színház tagjával és dr. Mihályi Rékával, a Group 'N' Swing énekesnőjével találkozhatnak az érdeklődők, a budakeszi Golf étteremben.  (tovább…)

Tóth Enikővel, a Madách Színház tagjával és dr. Mihályi Rékával, a Group 'N' Swing énekesnőjével találkozhatnak az érdeklődők, a budakeszi Golf étteremben.
 
Kedves Nők, Asszonyok, Lányok, Anyák, Nagymamák, Férfiak!
 
X. Ridikül Női Szalon Budakeszi 
 
"A stílus maga az ember" – mondta Georges-Louis Leclerc, Buffon grófja 1753-ban. A francia természettudóst a francia akadémia tagjai közé választotta, székfoglaló beszédében hangzott el a fent leírt mondat, mellyel a stílus jelentőségére utalt. Vigyázzunk, mert megnyilvánulásainkkal személyiségünkről árulkodunk! A stílus sokkal több, mint a gondolatok, események, információk közlése. Buffon szerint egyenesen a hallhatatlanság kulcsa. Szerinte különbözőségünk sehol nem érhető annyira tetten, mint stílusunkban, mely áthatja írásainkat, beszédünket, gondolatainkat, megjelenésünket, öltözékünket, viselkedésünket és választásainkat is. 
Két meghívott vendégünkkel a stílus birodalmában fogunk kalandozni, nem csupán az öltözködés, megjelenés, hanem a viselkedés, az általuk képviselt művészeti stílus/stílusok sokrétűsége között is. Hogyan választottak? Ők választották a stílust vagy a stílus őket, vagy valami más döntött?
Vendégeink lesznek:
 

- TÓTH ENIKŐ: színésznő, szinkronszínész. 1981 óta a Madách színház állandó tagja, de más színházakban is szerepel. Főként komédiákban volt látható, de más műfajokban is bizonyította tehetségét. Műsorvezetője volt Székhelyi Józseffel az „Egy szoknya, egy nadrág” c. bolondos divattörténeti sorozatnak. Szinkronszínészként is sokat foglalkoztatják. 2007-ben megkapta a Magyar Köztársasági Érdemrend Lovagkeresztjét. Imád öltözködni.
 

- DR. MIHÁLYI RÉKA: Énekesnő, jogász. 12 évig versenytáncolt. Felvették a budapesti Balettintézetbe koreográfus szakra, de ezt egy születési rendellenesség miatt abba kellett hagynia. Ezt követte az éneklés. Számos zenekarral lépett fel, reklámokat énekelt fel, majd megalapította saját zenekarát, melynek neve Bridge lett. Ma inkább a Group ’N’ Swing énekesnőjeként ismerhetjük. A Ridikül rajongóknak pedig magából a tévé műsorból ismerős, hiszen Ő énekli a műsor főcímdalát. Médiaszerepléseinek köszönhetően olyan cégek keresték meg együttműködéssel, mint a Lazar’s Salon, amely Réka hajkölteményeiért felel; az Elite Cosmetix, melynek reklámfilmjében kapott főszerepet vagy a Sallay cipészet, amely saját kollekciót álmodott meg neki.
 
Mindkét vendégünk szerepelt már a Ridikül c. tévéműsorban is!


A beszélgetést terelgeti: Ilyés Csilla – tanítónő, a Budakeszi Ridikül szalon vezetője

 
Időpont: 2015. június 17. szerda, 18.30-tól
 
Helyszín: Golf étterem Budakeszi, Márity u.
 
Bejelentkezés és helyfoglalás: 
facebook oldalunkon – Ridikül Női Szalon Budakeszi,
 csillanto@gmail.com e-mail címen vagy a 06/70-4078192-es telefonszámon.


 
 
 
Előző cikk

Mentési pont mentőautóval, Budakeszi székhellyel – 24 órás szolgálatban – a budakörnyéki települések ellátására

Következő cikk

Citromfüves fehérbor

Következő cikk
page

Citromfüves fehérbor

Ajánlott

valkaidobogo

A budakeszi Ravasz Etele junior kardcsapat világbajnok lett

13 év ago
wikipedia_1

A Wikipédia-Budakeszi hírességek rovata megint bővült

11 év ago
image

Budakeszi utcáin néha találkozhatunk rókával

8 év ago
a_korom_anatomiaja

Bevezetés a körömdiagnosztikába

12 év ago

Kategóriák

  • Egyéb kategória
  • Galéria
  • Gasztrokeszi
  • Hétköznapjaink
  • Interjúk
  • Környezetünk
  • Lélek-melengető
  • Portrék
  • Természetfotósok
  • Vájt fül

Címkék

cba környezetvédelem Széll Kálmán tér uszoda álomvölgy
A Mi kisvárosunk

Budakeszi Családi Magazin Budakesziről, budakeszieknek

Follow us on social media:

Legújabb hírek

  • Szétesett a 22-es buszmegállóból a budakeszi LIDL-hez vezető lépcsőkorlát! 2025.05.12.
  • Szétesett a 22-es buszmegállóból a budakeszi LIDL-hez vezető lépcsőkorlát! 2025.05.08.
  • (nincs cím) 2025.05.08.

Kategóriák

  • Egyéb kategória
  • Galéria
  • Gasztrokeszi
  • Hétköznapjaink
  • Interjúk
  • Környezetünk
  • Lélek-melengető
  • Portrék
  • Természetfotósok
  • Vájt fül

© 2020 A MI kisvárosunk - Minden jog fenntartva!

Nincs találat
View All Result
  • Home
  • Környezetünk
  • Gasztrokeszi
  • Interjúk
  • Hétköznapjaink
  • Lélek-melengető
  • Vájt fül
  • Természetfotósok
  • Civilek, Lokálpatrióták
  • Családok völgye

© 2020 A MI kisvárosunk - Minden jog fenntartva!