2025 május 18. vasárnap
A Mi kisvárosunk
Nincs találat
View All Result
  • Főoldal
  • Hétköznapjaink
  • Környezetünk
  • Lélek-melengető
  • Portrék
  • Galéria
  • Vájt fül
A Mi kisvárosunk
Kezdőlap Egyéb kategória

Budakeszi székhellyel, több budakörnyéki település ügyeletét is két orvos fogja ellátni a jövőben, a hétvégeken

szerző: Szerkesztőség
2018.01.30.
kategória: Egyéb kategória
investigation-2458540_340
Megosztás a Facebookon

Egyre erősebb összefogással működik térségünkben a Budakörnyéki Önkormányzati Társulás (BÖT).

Egyre erősebb összefogással működik térségünkben a Budakörnyéki Önkormányzati Társulás (BÖT). Ennek jeles példája az a döntés is, melynek értelmében a társulás néhány településének (Budajenő, Budakeszi. Nagykovácsi, Páty, Remeteszőlős, Telki) hétvégi orvosi ügyeletét a jövőben két orvos fogja ellátni 2018. március1-től, melyről már egy korábbi cikkünkben is hírt adtunk https://www.amikisvarosunk.hu/cikk/valtozasok-budakeszi-orvosi-ugyelet-ellatasaban-lehet-hogy-ket-orvos-lesz-ugyeletben

A döntés értelmében 2018. március 1-től hét közben délután 16:00 órától, másnap reggel 8:00 óráig az eddig szokásos rendben látják el az orvosi ügyeletet, de hétvégén és munkaszüneti napokon 24 órában, két orvos teljesít szolgálatot. Így az egyik orvos mindig elérhető lesz az ügyeleten, míg a másik orvos hívásra ki tud menni a betegekhez. Ez a gyermekes szülők számára is fontos, hisz ezzel a gyerekek hétvégi akut ellátása is megoldódik. Az orvosi ügyeleten mindig lesz orvos, aki ellátást tud biztosítani, vagy szükség esetén a megfelelő kórházba tudja továbbirányítani a betegeket, és nem kell esetleg órákig várni, mire az orvos visszaérkezik az ügyeleti szobába.

Az ügyeletet a fentebb jelezett időponttól kezdődően a Főnix-Med Zrt. helyébe lépő Hungary Ambulance Közhasznú Nonprofit Kft. fogja biztosítani.

 

Előző cikk

Budakeszi önkormányzati döntések a „puskaporos” LIDL lakossági fórum után

Következő cikk

NAGY ATTRAKCIÓ BUDAKESZIN! Az “1849-es téli hadjárat”-ot is megidézik a Kultúrházak Éjjel-Nappal rendezvény sorozatában

Következő cikk
osszecsapas_a_muzeumok_ejszakajan

NAGY ATTRAKCIÓ BUDAKESZIN! Az "1849-es téli hadjárat"-ot is megidézik a Kultúrházak Éjjel-Nappal rendezvény sorozatában

Ajánlott

A Budakeszi Evangélikus Templom harmónikus látványa, környezetének végleges kialakításával vált teljessé

A Budakeszi Evangélikus Templom harmónikus látványa, környezetének végleges kialakításával vált teljessé

4 év ago
88461

Motocross versenyek és díszmotoros rendőr képzés Budakeszin, a reptéren. Képek a fortepan.hu gyűjteményéből

7 év ago
image

BUDAKESZI ÜZENŐFAL. Szombat éjszakai techno zajártalom a reptér irányából. Mi is történt ott?

8 év ago
coverage-339964_640

Házaló csalók járják Budakeszit! VIGYÁZZUNK!

10 év ago

Kategóriák

  • Egyéb kategória
  • Galéria
  • Gasztrokeszi
  • Hétköznapjaink
  • Interjúk
  • Környezetünk
  • Lélek-melengető
  • Portrék
  • Természetfotósok
  • Vájt fül

Címkék

cba környezetvédelem Széll Kálmán tér uszoda álomvölgy
A Mi kisvárosunk

Budakeszi Családi Magazin Budakesziről, budakeszieknek

Follow us on social media:

Legújabb hírek

  • Szétesett a 22-es buszmegállóból a budakeszi LIDL-hez vezető lépcsőkorlát! 2025.05.12.
  • Szétesett a 22-es buszmegállóból a budakeszi LIDL-hez vezető lépcsőkorlát! 2025.05.08.
  • (nincs cím) 2025.05.08.

Kategóriák

  • Egyéb kategória
  • Galéria
  • Gasztrokeszi
  • Hétköznapjaink
  • Interjúk
  • Környezetünk
  • Lélek-melengető
  • Portrék
  • Természetfotósok
  • Vájt fül

© 2020 A MI kisvárosunk - Minden jog fenntartva!

Nincs találat
View All Result
  • Home
  • Környezetünk
  • Gasztrokeszi
  • Interjúk
  • Hétköznapjaink
  • Lélek-melengető
  • Vájt fül
  • Természetfotósok
  • Civilek, Lokálpatrióták
  • Családok völgye

© 2020 A MI kisvárosunk - Minden jog fenntartva!