2026 április 19. vasárnap
A Mi kisvárosunk
Nincs találat
View All Result
  • Főoldal
  • Hétköznapjaink
  • Környezetünk
  • Lélek-melengető
  • Portrék
  • Galéria
  • Vájt fül
A Mi kisvárosunk
Kezdőlap Portrék

Kórósi Miklós budakeszi vegytisztító: Mire figyeljünk szőnyegvásárlásnál?

szerző: admin
2018.05.03.
kategória: Portrék
dsc_7516-3
Megosztás a Facebookon

Honlapunkban korábban egy elgondolkodtató interjút olvashattak Kórósi Miklós, budakeszi vegytisztítóval, aki ebben a változó világban még a klasszikus kisiparosi ideált képviseli. 

Honlapunkban korábban egy elgondolkodtató interjút olvashattak Kórósi Miklós, budakeszi vegytisztítóval, aki ebben a változó világban még a klasszikus kisiparosi ideált képviseli. Személyes kapcsolatban van a megrendelőivel és ha kell jótanácsokkal is segíti őket saját szakmai tapasztalatai alapján.  https://amikisvarosunk.hu/cikk/budakeszi-portrek-korosi- miklos-vegytisztito-vallalkozo-0  Ezúttal honlapunk is segítő őt e ténykedésében.

 

– Amennyiben nem a divat, a trend a legfontosabb a számunkra, akkor szőnyegvásárláskor több szempontot vegyünk figyelembe.
 
– A szőnyeg színe és annak különböző árnyalatai a szennyeződés láthatóságát gyengíthetik vagy felerősíthetik.
  
– A hosszú szálú, vastagabb szőnyegeket nehezebb portalanítani, porszívózni, mint a rövidebb szálúakat.
 
– A kezelési útmutató segíthet a választásban: pl. ahol a lakásban állatot tartanak, oda célszerű mosható szőnyeget vásárolni.
 
– Azoknál a szőnyegeknél amelyeknek hátoldala gumis, ott idővel számoljunk annak töredezésével, porladásával.
 
– A ragasztott szőnyegeket általában kevesebb alkalommal lehet mosni, mint a nem ragasztottakat. A ragasztó elengedhet, porladhat, a  levegőbe kerülve belélegezhetjük.
 
 Napjaink szőnyegkínálatában a jó termékek mellett jelentős számban találhatók olyanok is amelyek minősége, gyártási technológiája miatt vásárlását nem, vagy csak bizonyos
feltételekkel ajánlanám.


 
Kedves Megrendelőimnek szívesen mutatok mindkettőre példákat, ezzel is segítve jövőbeni szőnyeg választásukat!

Fotó Torti Szofi

 

 

Előző cikk

Budakeszin a mamutfenyők magasságához közelítenek a fehér fűzek a Nádas tónál

Következő cikk

Ismét Családi Nyári Színház Budakeszin, a makkosi kegytemplom kertjében. “A boldog”. Apor Vilmos életútja

Következő cikk
apor_vilmos

Ismét Családi Nyári Színház Budakeszin, a makkosi kegytemplom kertjében. “A boldog”. Apor Vilmos életútja

Ajánlott

dsc_8297

Mándoki-tanya. Tehenészet Budakeszi határában

8 év ago
dsc_0141

Az új budakeszi iskola néhány hét múlva kész lesz

7 év ago
image

600 km-es kerékpáros túra útvonalak a budakörnyéki térségben. Parkolj és bringázz!

10 év ago
img_6658

Budakeszi Portrék. Csoma Gergely százegy élete hat részben. 3. rész. “Az elhagyott idő.” 33 év a moldvai csángók között. Fotók és írások (+Videó)

12 év ago

Kategóriák

  • Egyéb kategória
  • Galéria
  • Gasztrokeszi
  • Hétköznapjaink
  • Interjúk
  • Környezetünk
  • Lélek-melengető
  • Portrék
  • Természetfotósok
  • Vájt fül

Címkék

cba környezetvédelem Széll Kálmán tér uszoda álomvölgy
A Mi kisvárosunk

Budakeszi Családi Magazin Budakesziről, budakeszieknek

Follow us on social media:

Legújabb hírek

  • A budakeszi Horváth-kert nyáron és télen 2026.01.28.
  • Szétesett a 22-es buszmegállóból a budakeszi LIDL-hez vezető lépcsőkorlát! 2025.05.12.
  • Szétesett a 22-es buszmegállóból a budakeszi LIDL-hez vezető lépcsőkorlát! 2025.05.08.

Kategóriák

  • Egyéb kategória
  • Galéria
  • Gasztrokeszi
  • Hétköznapjaink
  • Interjúk
  • Környezetünk
  • Lélek-melengető
  • Portrék
  • Természetfotósok
  • Vájt fül

© 2020 A MI kisvárosunk - Minden jog fenntartva!

Nincs találat
View All Result
  • Home
  • Környezetünk
  • Gasztrokeszi
  • Interjúk
  • Hétköznapjaink
  • Lélek-melengető
  • Vájt fül
  • Természetfotósok
  • Civilek, Lokálpatrióták
  • Családok völgye

© 2020 A MI kisvárosunk - Minden jog fenntartva!